هر پرسشنامه یا فرم کامل، نیاز به یک شروع خوب دارد. برای این‌که بتوانید منظور و هدف‌تان را از ساخت پرسشنامه توضیح دهید باید متن مناسبی در صفحه خوش‌آمدگویی پرسشنامه خود وارد کنید. همچنین می‌توانید برای جلب‌توجه پاسخ‌دهندگان و جذاب‌تر‌شدن ظاهر پرسشنامه از عکس متناسب با مفهوم و هدف پرسشنامه استفاده کنید.

انتخاب صفحه خوش‌آمدگویی

افزودن عکس یا ویدیو

افزودن عنوان

افزودن توضیحات

افزودن دکمه ورود


انتخاب صفحه خوش‌آمدگویی

۱.برای اضافه کردن صفحه خوش‌آمدگویی، پرسشنامه مورد نظر را از صفحه پرسشنامه‌های من انتخاب کنید.

۲. از ابتدای منوی سمت راست صفحه، صفحه خوش‌آمدگویی را انتخاب کنید.

 

۳.روی گزینه صفحه خوش‌آمدگویی کلیک کرده، یا آن را به صفحه سوالات‌تان بکشید.

 

افزودن عکس یا ویدیو

برای افزودن عکس یا ویدیو گزینه ی آن را فعال نمایید.

افزودن عکس

فرمت: محدودیتی وجود ندارد

سایز: حداکثر ۲ مگابایت

روی گزینه عکس و سپس بارگذاری کلیک کنید.

 عکس‌ها محدودیت ابعادی ندارند و ابعاد آن‌ها به‌طور اتوماتیک توسط سیستم تغییر داده می‌شود.

افزودن ویدیو

 روی گزینه ویدیو کلیک کنید.

ویدیوی مورد‌نظر را می‌توانید در سایت‌هایی مانند آپارات بارگذاری کرده و لینک آن را در قسمت آدرس ویدیو کپی کنید.

توجه داشته باشید که عکس و ویدیو را به طور هم‌زمان نمی‌توانید بارگذاری کنید. هر عکس یا ویدیویی که اضافه می‌کنید بلافاصله در کادر سمت چپ نمایش داده می‌شود.

افزودن عنوان

در خوش‌آمدگویی پرسشنامه به اهداف انجام تحقیق، ماهیت سوالاتی که در ادامه از پاسخ‌دهنده پرسیده می‌شود، مدت زمان لازم برای تکمیل پرسشنامه، عدم افشای اطلاعات شخصی و مواردی مشابه اشاره می‌شود. برای صفحه خوش‌آمدگویی عنوانی انتخاب کنید که در عین مختصر بودن بتواند پیام درستی از هدف ساخت پرسشنامه، به مخاطب منتقل کند.

برای نوشتن عنوان، از مستطیل بالای کادر می‌توانید برای به‌کار‌بردن پاسخ سوالات قبلی و متغیرهای تعریف شده (امتیازها یا اطلاعات مخفی) استفاده کنید. این ویژگی پایپینگ نام دارد. برای آشنایی بیشتر ویدیوی پایپینگ پاسخ و امتیاز و پایپینگ متغیرهای مخفی را ببینید.

افزودن توضیحات

با افزودن توضیحات به پاسخ‌دهنده کمک کنید که درک بهتر و دقیق‌تری از ماهیت پرسشنامه پیدا کند. برای مثال می‌توانید زمان لازم برای پاسخ به پرسشنامه را در قسمت توضیحات بنویسید.

افزودن دکمه ورود

این دکمه به شما اجازه می دهد تا متن دکمه ورود به پرسشنامه را تا ۸۰ حرف انتخاب کنید. پاسخ‌دهنده بعد از خواندن نام پرسشنامه یا مطالبی که شما در توضیحات نوشته‌اید روی این دکمه برای شروع پرسشنامه کلیک کرده و وارد سوالات پرسشنامه می شود.

به این راهنما امتیاز دهید