سوال ایمیل

سوال ایمیل

برای گرفتن ایمیل پاسخ دهنده ها و مخاطبان خود می توانید از سوال ایمیل استفاده کنید، بنابراین اگر قصد دارید لیستی از ایمیل مخاطبان خود داشته باشید می توانید از این نوع سوال استفاده کنید.

انتخاب سوال ایمیل

اجباری کردن پاسخ به سوال ایمیل

تحلیل سوال ایمیل


انتخاب سوال ایمیل

۱.پرسشنامه مورد نظر را از صفحه پرسشنامه های من انتخاب کنید یا یک پرسشنامه جدید ایجاد کنید.

۲.از بخش ایجاد و از دسته سوالات منوی سمت راست صفحه، سوال ایمیل را انتخاب کنید.

۳.برای انتخاب آن یا می توانید روی آن کلیک کرده و یا با استفاده از درگ و دراپ آن را به پرسشنامه خود اضافه کنید.

عنوان سوال ایمیل

متن سوال خود را بنویسید.

از مستطیل روبه روی سوال می توانید برای به کار بردن پاسخ سوالات قبلی و متغیرهای تعریف شده (امتیازها یا اطلاعات مخفی) استفاده کنید. این ویژگی پایپینگ نام دارد. برای آشنایی بیشتر ویدیوی پایپینگ پاسخ و امتیاز و پایپینگ متغیرهای مخفی را ببینید.

توضیحات سوال ایمیل

با افزودن توضیحات به پاسخ دهنده کمک کنید که درک بهتر و دقیق تری از آن چه شما به عنوان پاسخ مد نظر دارید، پیدا کند. برای مثال می توانید بنویسید فقط ایمیل یاهو مورد قبول است.

به مانند قسمت عنوان، در قسمت توضیحات نیز با استفاده از مستطیل روبه رو میتوانید برای به کار بردن پاسخ سوالات قبلی و متغیرهای تعریف شده (امتیازها یا اطلاعات مخفی) استفاده کنید.

افزودن عکس یا ویدیو به سوال ایمیل

برای بارگذاری عکس یا ویدیو دکمه مربوط به آن را فعال کنید.

افزودن عکس

فرمت: محدودیتی وجود ندارد

سایز: حداکثر ۲ مگابایت

روی گزینه عکس و سپس بارگذاری کلیک کنید.

 عکس ها محدودیت ابعادی ندارند و ابعاد آن ها به طور اتوماتیک توسط سیستم تغییر داده می شود.

افزودن ویدیو

 روی گزینه ویدیو کلیک کنید. ویدیوی مورد نظر را می توانید در سایت هایی مانند آپارات بارگذاری کرده و لینک آن را در قسمت آدرس ویدیو کپی کنید.

توجه داشته باشید که عکس و ویدیو را به طور همزمان نمی توانید بارگذاری کنید. هر عکس یا ویدیویی که اضافه می کنید بلافاصله در کادر سمت چپ نمایش داده می شود.

اجباری کردن پاسخ به سوال

برای این که پاسخ به سوال را اجباری کنید این گزینه را فعال کنید. با فعالسازی این گزینه، پاسخ دهنده بدون پاسخ به این سوال نمی تواند پاسخ نهایی را ارسال کند. به این صورت که در انتهای پرسشنامه دکمه بازبینی را مشاهده می کند که با زدن این دکمه پاسخ دهنده به سوالات اجباری پاسخ نداده هدایت می شود.

تحلیل سوال ایمیل

از آنجا که سوال ایمیل نمودار کمی ندارد بنابراین در بخش نمودارها، نمودار خاصی برای این نوع سوال وجود ندارد و شما همچین پیامی را مشاهده می کنید.

برای دیدن گزارشات مربوط به سوال ایمیل می توانید در بخش گزارش/جدول نتایج پاسخ تک به تک افراد را مشاهده کنید و از قسمت خروجی، خروجی اکسل تمامی پاسخ ها را دریافت کنید. برای آشنایی بیشتر با تعاریف این شاخص ها مطلب شاخص های پرکاربرد آماری را مطالعه کنید.

همچنان به کمک نیاز دارید؟ ارسال درخواست پشتیبانی ارسال درخواست پشتیبانی